Composició del Consistori de l'Ajuntament de Castelldefels

8 PP, 7 PSC, 5 CiU, 3 ICV-EUA, 2 AVVIC

Manuel Reyes
President - Alcalde
Manuel Reyes López
Grup Municipal Popular
manuel.reyes@castelldefels.org

Mostrar currículum


David Solé
1r Tinent d'alcalde
Regidor de Governació i Via Pública

David Solé Gimeno
Grup Municipal Popular
david.sole@castelldefels.org

Mostrar currículum


Juan Galmés
2n Tinent d'alcalde
Regidor de Mobilitat

Juan Galmés Masas
Grup Municipal AVVIC
juan.galmes@castelldefels.org

Mostrar currículum


Sonia Motos
3r Tinenta d'alcalde
Regidora de Presidència, Comunicació, Cooperació i Participació

Sonia Motos Pérez
Grup Municipal Popular
sonia.motos@castelldefels.org

Mostrar currículum


Màxim Costa
4t Tinent d'alcalde
Regidor d'Hisenda, Protecció Civil i Medi Ambient

Màxim Costa i Martínez
Grup Municipal AVVIC
maxim.costa@castelldefels.org

Mostrar currículum


David Grau
5è Tinent d'alcalde
Regidor de Cultura, Festes i Universitats

David Grau Castroverde
Grup Municipal CiU
david.grau@castelldefels.org

Mostrar currículum


Pedro José de la Coba
6è Tinent d'alcalde
Regidor de Règim Interior

Pedro José de la Coba Ruíz
Grup Municipal Popular
pedro.delacoba@castelldefels.org

Mostrar currículum


Margarita Manzano
Regidora de Comerç i Turisme
Margarita Manzano López
Grup Municipal Popular
margarita.manzano@castelldefels.org

Mostrar currículum


Jesús Romo
Regidor d'Urbanisme i Obres
Jesús Romo Hernán-Pérez
Grup Municipal Popular
jesus.romo@castelldefels.org

Mostrar currículum


Javier Hiniesto
Regidor de Serveis Socials, Dependència, Salut i Consum i Gent Gran
Javier Hiniesto Domínguez
Grup Municipal Popular
javier.hiniesto@castelldefels.org

Mostrar currículum


Marcos Soler
Regidor de Manteniment de la Via Pública, Joventut i Esports
Marcos Soler Gimenez
Grup Municipal Popular
marcos.soler@castelldefels.org

Mostrar currículum


Santiago Barona
Regidor d'Educació, Igualtat, Promoció Econòmica i Foment de l'Ocupació i Polítiques d'Estalvi i Sostenibilitat
Santiago Barona i García
Regidor no adscrit
santiago.barona@castelldefels.org

Mostrar currículum


Joan Sau i Pagès
Joan Sau i Pagès
Grup Municipal Socialista
joan.sau@castelldefels.org

Mostrar currículum


María Miranda
María Miranda Cuervas
Grup Municipal Socialista
maria.miranda@castelldefels.org

Mostrar currículum


Pedro Sanz
Pedro Sanz Sánchez
Grup Municipal Socialista
pedro.sanz@castelldefels.org

Mostrar currículum


Francisco Quirante
Francisco Quirante García
Grup Municipal Socialista
francisco.quirante@castelldefels.org

Mostrar currículum


M. del Mar Latorre
M. del Mar Latorre Rodríguez
Grup Municipal Socialista
mmar.latorre@castelldefels.org

Mostrar currículum


María del Carmen Bercero
María del Carmen Bercero Margalef
Grup Municipal Socialista
mcarmen.bercero@castelldefels.org

Mostrar currículum


Núria Milà
Núria Milà Gonzalo
Grup Municipal Socialista
nuria.mila@castelldefels.org

Mostrar currículum


Lourdes Carreras
Lourdes Carreras Gallardo
Grup Municipal ICV-EUA
lourdes.carreras@castelldefels.org

Mostrar currículum


Candela López
Candela López Tagliafico
Grup Municipal ICV-EUA
candela.lopez@castelldefels.org

Mostrar currículum


Jesús Rodríguez Requeijo
Jesús Rodríguez Requeijo
Grup Municipal ICV-EUA
jesus.rodriguez@castelldefels.org

Mostrar currículum


Francisco Javier Amate
Francisco Javier Amate Paz
Grup Municipal CiU
javier.amate@castelldefels.org

Mostrar currículum


Anna María Pérez
Anna María Pérez Fernández
Regidora no adscrita
anna.perez@castelldefels.org

Mostrar currículum


Albert Sàenz
Albert Sàenz i Coromina
Regidor no adscrit
albert.saenz@castelldefels.org

Mostrar currículum

©
Ajuntament de Castelldefels
Plaça de l'Església, 1 - 08860 Castelldefels
Telèfon: 93 665 11 50