Composició del Consistori de l'Ajuntament de Castelldefels

8 PP, 4 PSC, 4 Movem, 3 ERC, 2 C's, 2 CiU, 2 CSPOT

Candela López
Alcaldessa
Candela López Tagliafico
Grup Municipal Movem Castelldefels
candela.lopez@castelldefels.org

Mostrar currículum


María Miranda
Regidora-delegada de Presidència i Comunicació. 1a Tinenta d'alcalde.
María Miranda Cuervas
Grup Municipal Partit dels Socialistes de Catalunya-Candidatura de Progrés
maria.miranda@castelldefels.org

Mostrar currículum


Antoni Casas i Carbonell
Regidor-delegat d'Hisenda i Gestió Econòmica i Financera i Universitats. 2n Tinent d'alcalde
Antoni Casas i Carbonell
Grup Municipal d'Esquerra Republicana de Catalunya-Acord Municipal
antoni.casas@castelldefels.org

Mostrar currículum


Alejandro Company Hernandez
Regidor-delegat de Salut, Consum i Igualtat. 3r Tinent d'alcalde
Alejandro Company Hernandez
Grup Municipal Castelldefels Si Puede/ Si Pot
alejandro.company@castelldefels.org

Eva López Giménez
Regidora-delegada de Via Pública, Platja i Mobilitat, Promoció Econòmica i Foment de l'Ocupació. 4a Tinenta d'alcalde
Eva López Giménez
Grup Municipal Partit dels Socialistes de Catalunya-Candidatura de Progrés
eva.lopez@castelldefels.org

Mostrar currículum


Jordi Miralles i Conte
Regidor-delegat de Comerç, Turisme i Hostaleria i Pla de Barris. 5è Tinent d'alcalde
Jordi Miralles i Conte
Grup Municipal Movem Castelldefels
jordi.miralles@castelldefels.org

Lourdes Armengol i Aymerich
Regidora-delegada de Règim Interior i Tecnologies de la Informació. 6è Tinenta d'alcalde
Lourdes Armengol i Aymerich
Grup Municipal d'Esquerra Republicana de Catalunya-Acord Municipal
lourdes.armengol@castelldefels.org

Mostrar currículum


Jordi Planell Solina
Regidor-delegat de Governació, Seguretat i Protecció Civil. 7è Tinent d'alcalde
Jordi Planell Solina
Grup Municipal Partit dels Socialistes de Catalunya-Candidatura de Progrés
jordi.planell@castelldefels.org

Mostrar currículum


Ramon Morera Castell
Regidor-delegat d'Urbanisme i Obres, Habitatge, Medi Ambient i Sostenibilitat. 8è Tinent d'alcalde
Ramon Morera Castell
Grup Municipal Movem Castelldefels
ramon.morera@castelldefels.org

Ivana Travesí Pérez
Regidora-delegada d'Educació, Pau i Solidaritat
Ivana Travesí Pérez
Grup Municipal Movem Castelldefels
ivana.travesi@castelldefels.org

Mostrar currículum


Jordi Maresma i Segarra
Regidor-delegat de Cultura, Festes i Participació Ciutadana
Jordi Maresma i Segarra
Grup Municipal d'Esquerra Republicana de Catalunya-Acord Municipal
jordi.maresma@castelldefels.org

Isabel Cabello Monje
Regidora-delegada de Serveis Socials i Dependència
Isabel Cabello Monje
Grup Municipal Castelldefels Si Puede/ Si Pot
isabel.cabello@castelldefels.org

Mostrar currículum



Regidor-delegat d'Esports, Joventut i Gent Gran
Fernando Cerpa Fernández
Grup Municipal Partit dels Socialistes de Catalunya-Candidatura de Progrés
fernando.cerpa@castelldefels.org

Manuel Reyes
Manuel Reyes López
Grup Municipal Partido Popular
manuel.reyes@castelldefels.org

Mostrar currículum


David Solé
David Solé Gimeno
Grup Municipal Partido Popular
david.sole@castelldefels.org

Mostrar currículum


Sonia Motos
Sonia Motos Pérez
Grup Municipal Partido Popular
sonia.motos@castelldefels.org

Mostrar currículum


Javier Hiniesto
Javier Hiniesto Domínguez
Grup Municipal Partido Popular
javier.hiniesto@castelldefels.org

Mostrar currículum


Maria del Mar Sicilia Muñoz
Maria del Mar Sicilia Muñoz
Grup Municipal Partido Popular
mar.sicilia@castelldefels.org

Marcos Soler
Marcos Soler Gimenez
Grup Municipal Partido Popular
marcos.soler@castelldefels.org

Mostrar currículum


Angélica Benavent Calero
Angélica Benavent Calero
Grup Municipal Partido Popular
angelica.benavent@castelldefels.org

Mostrar currículum


Jesús Romo
Jesús Romo Hernán-Pérez
Grup Municipal Partido Popular
jesus.romo@castelldefels.org

Mostrar currículum


Guillermo Massana Romero
Guillermo Massana Romero
Grup Municipal Ciutadans
guillermo.massana@castelldefels.org

Andrés Aristayeta Blas
Andrés Aristayeta Blas
Grup Municipal Ciutadans
andres.aristayeta@castelldefels.org

Mostrar currículum


Francisco Javier Amate
Francisco Javier Amate Paz
Grup Municipal Convergència i Unió
javier.amate@castelldefels.org

Mostrar currículum


Lluís Soler Roca
Lluís Soler Roca
Grup Municipal Convergència i Unió
lluis.soler@castelldefels.org

Mostrar currículum

↑ pujar
©
Ajuntament de Castelldefels
Plaça de l'Església, 1 - 08860 Castelldefels
Telèfon: 93 665 11 50