Eleccions al Parlament de Catalunya 2017 a Castelldefels

Districtes
Altres informacions:

NOTA: Els resultats a Castelldefels estaran disponibles a partir del 22-12-2017

 
Escrutini Finalitzat (55 meses)
100,0% Escrutat
Vots per districtes
  Total IIIIIIIVV
C'sC's12.2583.8632.2232.0342.0152.123
ERCERC5.8171.3421.1898681.1761.242
PSCPSC5.7741.8441.1401.154794842
JxCatJxCat4.2156818106411.0341.049
CatEnCPCatEnCP3.003846538571502546
PPPP2.077646473296317345
CUPCUP814176156150169163
PACMAPACMA41814181596968
Rec cero-Verde1253625252712
Diàleg Repub000000
Blancs1705735193722
Vots Vàlids34.6719.6326.6705.8176.1406.412
Nuls90322191216
Participació34.7619.6646.6915.8266.1526.428
Cens42.65511.8458.2656.8567.7387.951
% Vots per districtes
  Total IIIIIIIVV
C'sC's35,440,133,335,032,833,1
ERCERC16,813,917,814,919,219,4
PSCPSC16,719,117,119,812,913,1
JxCatJxCat12,27,112,111,016,816,4
CatEnCPCatEnCP8,78,88,19,88,28,5
PPPP6,06,77,15,15,25,4
CUPCUP2,31,82,32,62,82,5
PACMAPACMA1,21,51,21,01,11,1
Rec cero-Verde0,40,40,40,40,40,2
Diàleg Repub0,00,00,00,00,00,0
Blancs0,50,60,50,30,60,3
Nuls0,30,30,30,20,20,2
Participació 20h81,581,681,085,079,580,8
Comparativa amb les eleccions anteriors
 20172015
Vots%Vots%
C'sC's12.25835,48.74027,4
ERCERC5.81716,84.16013,0
PSCPSC5.77416,74.20313,2
JxCatJxCat4.21512,24.16013,0
CatEnCPCatEnCP3.0038,73.37810,6
PPPP2.0776,04.20313,2
CUPCUP8142,31.6705,2
PACMAPACMA4181,22790,9
Rec cero-Verde1250,41330,4
(altres)00,07872,5
Comparativa de la participació
 20172015
Vots%Vots%
13h14.63834,313.79332,9
18h28.77567,525.88861,8
20h34.76181,531.99076,4

 
Escrutini Finalitzat (55 meses)
100,0% Escrutat
↑ pujar
©
Ajuntament de Castelldefels
Plaça de l'Església, 1 - 08860 Castelldefels
Telèfon: 93 665 11 50