Eleccions al Parlament de Catalunya 2012 a Castelldefels

Districtes
Altres informacions:
Vots per districtes
  Total IIIIIIIVV
CiUCiU5.9719911.1668991.4511.464
PPPP5.5311.5441.104918995970
PSC-PSOEPSC-PSOE4.0671.529861831375471
C'SC'S3.225998630521568508
ICV-EUiAICV-EUiA2.996896561622453464
ERCERC2.318510486382458482
CUPCUP38210179667660
(altres)1.595506323266242258
Blancs44715282758553
Vots Vàlids26.5327.2275.2924.5804.7034.730
Nuls2317643422941
Participació26.7637.3035.3354.6224.7324.771
Cens39.76111.1497.6446.4757.2587.235
% Vots per districtes
  Total IIIIIIIVV
CiUCiU22,513,722,019,630,931,0
PPPP20,821,420,920,021,220,5
PSC-PSOEPSC-PSOE15,321,216,318,18,010,0
C'SC'S12,213,811,911,412,110,7
ICV-EUiAICV-EUiA11,312,410,613,69,69,8
ERCERC8,77,19,28,39,710,2
CUPCUP1,41,41,51,41,61,3
(altres)6,07,06,15,85,15,5
Blancs1,72,11,51,61,81,1
Nuls0,91,00,80,90,60,9
Participació67,365,569,871,465,265,9
Comparativa amb les eleccions anteriors
 20122010
Vots%Vots%
CiUCiU5.97122,57.90735,1
PPPP5.53120,84.23518,8
PSC-PSOEPSC-PSOE4.06715,34.03417,9
C'SC'S3.22512,21.4046,2
ICV-EUiAICV-EUiA2.99611,31.6907,5
ERCERC2.3188,79624,3
PxCPxC3461,35062,2
UPyDUPyD2310,9830,4
SISI2040,83781,7
(altres)1.1964,56472,9

 
Escrutini Finalitzat (55 meses)
100,0% Escrutat
↑ pujar
©
Ajuntament de Castelldefels
Plaça de l'Església, 1 - 08860 Castelldefels
Telèfon: 93 665 11 50