Eleccions Generals 2016 a Castelldefels

Vots per districtes
  Total IIIIIIIVV
En comúEn comú7.2372.1261.4141.2011.2301.266
PPPP5.2751.4411.120782950982
C'sC's4.8231.385884812836906
PSCPSC4.5821.701932907501541
ERCERC2.969589627438642673
CDCCDC2.068257373352539547
PACMAPACMA64016912693131121
(altres)1263631281912
Blancs2577047504842
Vots Vàlids27.9777.7745.5544.6634.8965.090
Nuls1524941181826
Participació28.1297.8235.5954.6814.9145.116
Cens42.14011.8088.0536.6557.7477.877
% Vots per districtes
  Total IIIIIIIVV
En comúEn comú25,927,325,525,825,124,9
PPPP18,918,520,216,819,419,3
C'sC's17,217,815,917,417,117,8
PSCPSC16,421,916,819,510,210,6
ERCERC10,67,611,39,413,113,2
CDCCDC7,43,36,77,511,010,7
PACMAPACMA2,32,22,32,02,72,4
(altres)0,50,50,60,60,40,2
Blancs0,90,90,81,11,00,8
Nuls0,50,60,70,40,40,5
Participació 20h66,866,369,570,363,464,9
Comparativa amb les eleccions anteriors
 20162015
Vots%Vots%
En comúEn comú7.23725,98.26727,6
PPPP5.27518,94.61415,4
C'sC's4.82317,26.08520,3
PSCPSC4.58216,44.62815,4
ERCERC2.96910,62.6889,0
CDCCDC2.0687,42.3958,0
PACMAPACMA6402,34051,4
RC-GV930,31110,4
PCPCPCPC330,1480,2
Comparativa de la participació
 20162015
Vots%Vots%
14h13.75332,614.81935,3
18h19.89747,223.83556,8
20h28.12966,830.07871,6

 
Escrutini Finalitzat (55 meses)
100,0% Escrutat
↑ pujar
©
Ajuntament de Castelldefels
Plaça de l'Església, 1 - 08860 Castelldefels
Telèfon: 93 665 11 50