Eleccions Generals Novembre 2019 a Castelldefels

Vots per districtes
  Total IIIIIIIVV
PSCPSC7.0672.4051.3561.3439621.001
ERCERC5.3041.1801.0307751.1381.181
ECPECP5.0021.481990911817803
PPPP3.747967837580681682
VOXVOX2.616752458428496482
CsCs2.509755418423427486
JxCATJxCAT2.134287423359521544
(altres)2.119512403400412392
Blancs2628144475139
Vots Vàlids30.7608.4205.9595.2665.5055.610
Nuls1134332121313
Participació30.8738.4635.9915.2785.5185.623
Cens42.89711.7758.2226.9027.8938.105
% Vots per districtes
  Total IIIIIIIVV
PSCPSC23,028,622,825,517,517,8
ERCERC17,214,017,314,720,721,1
ECPECP16,317,616,617,314,814,3
PPPP12,211,514,011,012,412,2
VOXVOX8,58,97,78,19,08,6
CsCs8,29,07,08,07,88,7
JxCATJxCAT6,93,47,16,89,59,7
(altres)6,96,16,87,67,57,0
Blancs0,91,00,70,90,90,7
Nuls0,40,50,50,20,20,2
Participació 20h72,071,972,976,569,969,4
Comparativa amb les eleccions anteriors
 20192019
Vots%Vots%
PSCPSC7.06723,08.43925,5
ERCERC5.30417,25.68517,2
ECPECP5.00216,35.72617,3
PPPP3.74712,22.4217,3
VOXVOX2.6168,51.7445,3
CsCs2.5098,25.67917,2
JxCATJxCAT2.1346,91.9205,8
PACMAPACMA4551,56742,0
RECORTES CERORECORTES CERO470,2620,2
PCTCPCTC170,1190,1
PCPCPCPC160,1230,1
(altres)1.5845,14361,3
Comparativa de la participació
 20192019
Vots%Vots%
14h17.02239,718.15742,5
18h25.55259,627.32163,9
20h30.87372,033.20977,7

 
Escrutini Finalitzat (56 meses)
100,0% Escrutat
↑ pujar
©
Ajuntament de Castelldefels
Plaça de l'Església, 1 - 08860 Castelldefels
Telèfon: 93 665 11 50