L'Esportiu Castelldefels rep aquest dissabte al Itxako Navarra
El club aprofita la jornada per retre homenatge al jugador d'handbol del Barça i la selecció espanyola Víctor Tomàs • La UE Castelldefels rep aquest diumenge (12 h) el Vilafranca mentre que el Vista Alegre visita l'estadi del Amposta • CastelldefelsTV.org retransmetrà aquest cap de setmana l'Esportiu-Itxako d'handbol (dissabte, 19h) i el Castelldefels-Vilafranca de futbol (diumenge, 12h).
Última modificació:
L'Esportiu Castelldefels vol retre aquest dissabte (19.15 h) homenatge al jugador del Barça d'handbol Victor Tomás, recentment campió del món amb la selecció espanyola.
@VICTORTOMAS és un dels principals patrocinadors del 1r equip i per això tant la plantilla com la resta del club li retran aquest homenatge el 16 de febrer a les 19.15 hi previ al partit de la Divisió d'Honor Femenina entre l'Esportiu Castelldefels i el Itxako de Navarra.
Partits a www.castelldefelstv.org i Ràdio Castelldefels 98.0 FM
La televisió municipal per Internet www.castelldefeltv.org retransmetrà en directe (dissabte, 16 de febrer - 19.15 h) l'homenatge a Víctor Tomás juntament amb el posterior partit de l'Esportiu Castelldefels davant del Itxako.
Aquest cap de setmana més, es televisa en directe (diumenge 17 de febrer - 12 h) el partit entre la UE Castelldefels i el Vilafranca, que també serà retransmès per la Matinal esportiva de Ràdio Castelldefels 98.0 FM (www.radiocastelldefels.org).
Agenda del cap de setmana
Dissabte 16 de febrer
Futbol
16 h Vallirana – Veterans Castelldefels
16 h Atlético Flomesta – Can Roca
Futbol sala masculí
18 h Santpedor CEFS – CCR Castelldefels
Handbol femení
19.30h Esportiu Castelldefels – Itxako Navarra (Poliesportiu Municipal de Can Vinader)
Futbol sala femení
16.30h FSF Castelldefels – AE Penya Esplugues (Complex Poliesportiu de Can Roca)
Hoquei herba
16.45h Atlètic 1952 – Castelldefels HC
Diumenge 17 de febrer
Futbol
8 h MiraSol CF – San Antonio'66 “A”
8 h Ibiza – San Antonio'66“B”
8 h San Antonio'66 “C” – América (Estadi Municipal de la Via Fèrria)
12 h UE Castelldefels – Vilafranca FC (Estadi municipal de Canyars)
17 h Amposta CF – UD Vista Alegre
Rugbi
10 h CR Alella – Castelldefels RUC
Futbol sala masculí
12 h Barceloneta CE – Tibu-ron Castelldefels
Bàsquet
19 h CB Castelldefels – CB Olesa “A” (Poliesporitu Municipal de Can Vinader)